O mně

Kdo jsem
Je to začátek omílaný pořád dokola a dokola, ale jsem úplně obyčejná holka, které vaření, pečení a celkově pobyt v kuchyni nějakým způsobem přirostl k srdci.

Když jsem blog zakládala, myslela jsem dopředu. Na to, jak těžké je prorazit mezi nepřeberným množstvím krásných blogů s krásnými fotkami, krásnými designy a krásnými recepty (můžou být recepty krásné?). Jediná věc, kterou jsem u sebe viděla jako zvýhodnění od ostatních, byl můj věk. 
Nevím, kdy tohle čtete, ale jako zakladatelce mi bylo  třináct a říkala jsem si: ,,Tak, teď udělám díru do světa, jako nejmladší blogerka." 

K mému zklamání má popularita nerostla žádným rapidním tempem a jedinými návštěvníky blogu byli mí spolužáci, máma a z velké většiny já, když jsem kontrovala, jak pěkně to vypadá. 
Ze začátku to bylo těžké, ale naučila jsem se nic si nedělat z toho, kolik lidí články uvidí a co si o nich pomyslí. Hlavní je to, jak neskutečně mě práce na psaní baví a naplňuje a i kdyby moje recepty měly udělat radost jedinému člověku, budu za to šťastná.


Co je perfect-ish
Tohle slovo pro mě má obrovský význam. Poprvé jsem se o jeho existenci dozvěděla, když jsem začínala psát autorské povídky a hledala jsem název pro první příběh. Cítila jsem se v tu dobu dost mizerně a celá povídka byla v podstatě o mně a o tom, co prožívám. Jo, a stálo to fakt za prd. Každopádně dostalo to název Perfect-ish, protože to jsem celá já. Všechno moc řeším, snažím se o dokonalé výsledky a pokud něco nejde dělat naplno, nedělám to vůbec. Perfektní. Teda skoro.


Zdroje krásných malůvek na blogu: https://www.behance.net/tyulkina , http://petradaubner.com/contact